Reklama
Reklama

Którego radia najchętniej słucha się w Poznaniu?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. lincerta /pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. lincerta /pixabay.com

Z raportu Radio Track Kantar Polska opracowanego przez wirtualnemedia.pl wynika, że numerem jeden w Poznaniu w ostatnich miesiącach było RMF FM.

Dane dotyczą okresu od czerwca do listopada 2020 roku. RMF FM odniosła sukces, ale też zanotowała spadek średniego dobowego udziału słuchania z 18,5 procent do 16,5 procent. Na drugim miejscu uplasowało się TOK FM z 10,2-procentowym udziałem w rynku słuchalności, a ostatnie miejsce na podium zajmuje Eska z wynikiem 9,1 procent. Kolejne pozycje należą m.in. do Radia Złote Przeboje, Radia ZET, Radia Pogoda czy Antyradia.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Co ciekawe, dopiero na 10. miejscu znalazło się Radio Poznań. Od czerwca do listopada odnotowało średnią dobową słuchalność na poziomie 3,8%. To wynik o 0,3% lepszy od tego z analogicznego okresu ubiegłego roku. Za Radiem Poznań uplasowały się m.in. inne stacje Polskiego Radia: Trójka, Jedynka, Dwójka, a także Radio Maryja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
53.76 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro