Reklama
Reklama

Święta dla aktywnych. Czy czynne będą poznańskie obiekty sportowe?

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. POSiR
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. POSiR

W święta można się wybrać między innymi na lodowisko.

Lodowisko Chwiałka czynne będzie w Wigilię do godziny 13:30 - ostatnie wejście o 12:45. 25 grudnia będzie nieczynne, a w pozostałe dni zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie obiektu. Z kolei na lodowisko Malta nie można się wybrać w Wigilię, za to obiekt czynny będzie 25 grudnia od godziny 13:00 do 22:00, a 26 grudnia od godziny 8:00 do 23:00, natomiast 27 grudnia również od 8:00, ale do 22:00.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Od 24 do 26 grudnia pływalnie Atlantis, Chwiałka i Rataje będą nieczynne. W czasie świąt nie odbywają się zajęcia zorganizowane. 27 grudnia zaplanowane zajęcia odbędą się zgodnie z planem. Przypominamy, że obecnie nie ma możliwości indywidualnego korzystania z pływalni.

Korty tenisowe Oddziału Rataje czynne będą tylko w Wigilię od 7:00 do 14:00, natomiast 27 grudnia zgodnie ze standardowymi godzinami otwarcia.
Przypominamy, że Skatepark i Bowling są nieczynne do odwołania. Z placu zabaw oraz boisk Orlik można korzystać w godzinach otwarcia całego ośrodka - tłumaczy Filip Borowiak, rzecznik POSiR.

Boiska piłkarskie i lekkoatletyczne na Golęcinie oraz Młodzieżowy Ośrodek Sportowy na Śródce w dniach 24-26 grudnia będą nieczynne.

Należy też pamiętać, że w każdym z czynnych obiektów obowiązują zasady w związku z pandemią koronawirusa - między innymi dotyczą ograniczeń w związku z liczbą osób.

Kolejne zmiany zajdą od poniedziałku. Zgodnie z przepisami, które wchodzą w życie od 28 grudnia 2020 r. i planowane są do 17 stycznia 2021 r. zamknięte zostaną również poznańskie obiekty sportowe. Wyjątkiem są osoby, które zawodowo uprawiają sport.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
2.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro