Reklama
Reklama

Wynajem samochodów w Poznaniu

Jak w każdym większym mieście, również w Poznaniu dostępny jest wynajem samochodów w wielu punktach. W zależności od tego czy potrzebujemy samochodu dostawczego, kampera, czy samochodu miejskiego mamy do wyboru różne wypożyczalnie samochodów z Poznania.

Na wakacje i do pracy

Wypożyczając samochód nie musimy nikomu się tłumaczyć dokąd zamierzamy nim jeździć, czy to na wakacje czy do pracy. Jeśli jednak nie wiemy jaki samochód najlepiej pożyczyć do danego celu i na daną okoliczność dobrze jest poradzić się obsługi wypożyczalni. Z pewnością pracownicy wypożyczalni doradzą nam odpowiedni samochód pod względem budżetu, dostępności, pakowności jak również ekonomicznej jazdy. Należy podkreślić, iż wszystkie dostępne pojazdy w wypożyczalniach są bezpieczne, na bieżąco serwisowane oraz komfortowo wyposażone. W większości wypożyczalni w Poznaniu znajdziemy tylko nowe samochody nie starsze niż dwa trzy lata. Typowe samochody osobowe najłatwiej i najtaniej jest wypożyczyć w Poznaniu, o wiele trudniej bywa z pojazdami specjalnymi jak chłodnie czy meblowozy itd. Jest ich na rynku zdecydowanie mniej, tymczasem zapotrzebowanie całkiem spore, zwłaszcza są one wynajmowane jako samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia komunikacyjnego.

Sezonowość wynajmu

Prócz potrzeb nagłych warto wspomnieć iż coraz chętniej Polacy korzystają z wynajmu samochodów na wakacje, weekend. Nie odmawiamy sobie przyjemności i odrobiny szaleństwa. Jedni wynajmują samochody terenowe, inni sportowe, kabriolety, a jeszcze inni kampery. To idealne rozwiązanie na spełnienie marzeń, okazja na przejażdżkę samochodem, na który nas nie stać, bądź z różnych powodów go nie posiadamy. Sezonowy popyt zauważyć można również na skutery i motory. Wynajem tych pojazdów w porze letniej jest zdecydowanie popularniejszy, lato i ciepła aura sprzyjają podróżom jednośladami. Koszty utrzymania całorocznego motoru itp. przekraczają zwykle koszt wynajmu sezonowego, co za tym idzie zainteresowanie tym rodzajem usługi rośnie.

Prosto z lotniska


Lotnisko w Poznaniu usytuowane jest na peryferiach, co skłania do skorzystania z wynajęcia samochodu już na lotnisku. Dojazd do Poznania z lotniska jest zdecydowanie bardziej wygodny samochodem, niżeli komunikacją publiczną, czy nawet shuttle busami. Gdy zależy nam na komforcie warto zdecydować się na wynajem samochodu na lotnisku Poznań. Niekoniecznie musimy korzystać z wypożyczalni mających swoje punkty odbioru i obsługi na lotnisku, możliwe jest również zamówienie usługi podstawienia auta na lotnisko w Poznaniu w wyznaczonym terminie przez okoliczna wypożyczalnię. Wynajem samochodu w szczecinie nie jest obarczony ograniczeniami co do limitu kilometrów, co za tym idzie możemy nim poruszać się po mieście, jak też wybrać się na wybrzeże czy też za granicę do pobliskiego Berlina czy w innym dowolnie wybranym kierunku.

Pełna niezależność

Wynajęcie samochodu pozwala na zyskanie pełnej niezależności. Nie musimy się ograniczać z dojazdem tak co do godziny przyjazdu, odjazdu jak i lokalizacji, praktycznie każda jest osiągalna. Biorąc pod uwagę niewysokie koszty wynajmu samochodu w Poznaniu warto jest rozważyć skorzystanie z tej usługi bez względu na to, czy przyjeżdżamy do Poznania biznesowo, turystycznie czy towarzysko. Brew pozorom wypożyczalnia samochodów z Poznania swoją ofertę kieruje nie tylko dla przyjezdnych ale też dla Poznaniaków. Dzięki samochodom z wypożyczalni możemy zorganizować firmowy wyjazd integracyjny busem, dowóz delegacji biznesowej, rozwóz gości weselnych jak i podróż do ślubu wymarzonym samochodem.

Wynajem długoterminowy dla przedsiębiorców


Oferta wynajmu długoterminowego to przede wszystkim atrakcyjna propozycja dla przedsiębiorców. Flota pojazdów w wynajmie długoterminowym jest nowoczesna i doskonale wyposażona. Szereg wypożyczalni samochodów na poznańskim rynku zapewnia ofertę wynajmu długoterminowego swoim klientom biznesowym na wyjątkowo korzystnych warunkach. Konkurencyjność wypożyczalni nie tylko względem cennika ale warunków obsługi, odpowiedzialności i współpracy sprawia, iż klientami wypożyczalni są nie tylko lokalni przedsiębiorcy, ale firmy z całego kraju.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
6.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro