Reklama
Reklama

Branża targowa przyblokuje dziś A2 pod Poznaniem: uwaga na korki!

fot. AW SA

Już o 12.00 przedstawiciele branży targowej, w ramach "walki o życie" będą prowadzić strajk włoski na trasie A2 pomiędzy Poznaniem i Wrześnią.

O sprawie pisaliśmy już wczoraj. Strajkujący w południe spotkają się na MOP Krzyżowniki (za węzłem Poznań Krzesiny jadąc w kierunku Warszawy). Stąd wyruszą samochodami w stronę Warszawy. Na bramkach będą płacić za przejazd groszami, by maksymalnie wydłużyć całą operację. Następnie dojadą do Wrześni, a tam zawrócą w stronę Poznania ponownie płacąc na bramkach groszami.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA

Organizatorzy wydarzenia proszą uczestników m.in. o to, by zostawić skrajną prawą bramkę (na terenie Placu Poboru Opłat) wolną. Ma to umożliwić skorzystanie z niej np. służbom ratowniczym. - Prosimy o niewdawanie się w żadną polemikę z innymi uczestnikami ruchu drogowego. Naszym protestem utrudniamy im życie i nie eskalujmy napięcia poprzez "pyskówki". Przepraszajmy, tłumaczmy naszą sytuację i potrzebę determinacji. My walczymy o przeżycie - zaznacza Komitet Obrony Branży Targowej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
1.01 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro