Reklama
Reklama

Kobieta uderzona na Cytadeli zgłosiła się na policję

fot. Krysian Kowalski / FB
fot. Krysian Kowalski / FB

Chodzi o sprawę z niedzieli.

W poniedziałek pisaliśmy o incydencie, do którego doszło w niedzielę na Cytadeli. Jeden z psów został tam zaatakowany przez innego czworonoga. Gdy właścicielka stanęła w obronie swojego pupila, została pobita przez właściciela agresywnego psa. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 15 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Marta Mróz z poznańskiej policji przyznaje, że poszkodowana w poniedziałek zgłosiła się na policję. - Podała funkcjonariuszom wszelkie informacje, które udało jej się zebrać w tej sprawie. Łącznie z tym, kto jej zdaniem był napastnikiem. Ten mężczyzna zostanie przez nas wezwany na przesłuchanie - mówi.

Policjanci działają tu dwutorowo. Po pierwsze chodzi o uszkodzenie ciała. - W tej sprawie kobieta musi zgłosić się do Zakładu Medycyny Sądowej, by określono, jakie obrażenia się u niej pojawiły. Cały zebrany materiał przekażemy do prokuratury. Druga sprawa to wykroczenie pod kątem nieostrożnego trzymania psa przez mężczyznę - dodaje Marta Mróz.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.48 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro