Reklama
Reklama

Tragiczny finał zaginięcia 63-latka

fot. Szukamy i Ratujemy FB

Mężczyzna zaginął w piątek wieczorem na terenie gminy Gołuchów w powiecie pleszewskim.

Poszukiwania rozpoczęto w sobotę rano, po zgłoszeniu sprawy służbom. Uczestniczyli w nich nie tylko policjanci i strażacy, ale też m.in. członkowie grupy Szukamy i Ratujemy.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA

- Pierwszy na miejsce dotarł operator drona, który znajdował się 10 km od miejsca poszukiwań. Alarmowo wyjechało Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań wraz z zestawem poszukiwawczo-ratowniczym. Ratownicy - dojechali także prywatnymi pojazdami terenowymi - informują Szukamy i Ratujemy.

Około kilometr od miejsca zamieszkania mężczyzny odnaleziono jego rzeczy. - Prawdopodobnie w wyniku hipotermii mężczyzna rozbierał się podążając przez polne drogi. Po chwili jeden z zespołów terenowych zlokalizował poszkodowanego. Ratownik medyczny SiR natychmiast udał się na miejsce pojazdem terenowym, zabierając ze sobą torbę ratowniczą. Podjęta została reanimacja - wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Z powodu warunków atmosferycznych nie było możliwości lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - dodają.

63-latka przetransportowano do szpitala. Jak informują lokalne media, niestety nie udało się go uratować. Zmarł po kilku godzinach.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
0.97 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro