Reklama
Reklama

Betlejem Poznańskiego nie będzie, ale zakupy możemy zrobić w tym roku nietypowo

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Katarzyna Michalak
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Katarzyna Michalak

Świąteczne ozdoby i upominki, które z powodu koronawirusa nie dotarły do Poznania są dostępne online.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną, w trosce o zdrowie poznaniaków i turystów, tegoroczne Betlejem Poznańskie zostało odwołane. Można jednak wesprzeć wystawców, którzy mieli brać udział w bożonarodzeniowym jarmarku oraz uczestniczyli w nim w poprzednich latach. Bez problemu możemy zatem kupić m.in. ręcznie robione ozdoby choinkowe, autorską biżuterię, naturalne soki, kosmetyki, słodycze, zabawki i wiele innych.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

O możliwości przedstawienia swojej oferty za pośrednictwem strony internetowej poinformowaliśmy zarówno wystawców, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w tegorocznym Betlejem Poznańskim, jak i tych, którzy towarzyszyli nam w poprzednich latach - tłumaczy Iwona Rafińska, prezes Spółki Targowiska. W ten sposób chcemy choć trochę wesprzeć naszych partnerów, znajdujących się w trudnej sytuacji, a także umożliwić poznaniakom zakup oryginalnych świątecznych prezentów - dodaje.

Wirtualne spotkanie z wystawcami będzie możliwe do świąt Bożego Narodzenia, a nawet dłużej, bo także po Nowym Roku. Listę wystawców, którzy zgłosili się do akcji znajdziemy tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
3.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro