Reklama
Reklama

Galeria Malta już rozdaje prezenty!

W najbliższy piątek, 4 grudnia, w Galerii Malta rozpocznie się specjalna akcja świąteczna. Na klientów czeka 500 kart podarunkowych o wartości 50 złotych!

Co zrobić, by zyskać dodatkowe pieniądze na świąteczne upominki? Należy przyjść do Galerii Malta w dniach 4-5 grudnia, 12-13 grudnia lub 19-20 grudnia, zrobić zakupy za minimum 200 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) i odebrać nagrodę gwarantowana w postaci karty podarunkowej o wartości 50 złotych. Będzie ją można zrealizować we wszystkich sklepach na terenie centrum. Malta przygotowała dla swoich klientów aż 500 takich kart! Warto się pospieszyć - podczas trwania akcji obowiązywać będzie dzienny limit.

"W Galerii Malta klienci rozpoczęli już świąteczne zakupy. Dzięki naszej akcji promocyjnej radość z poszukiwania prezentów pod choinkę może być jeszcze większa! Dodatkowe fundusze na karcie podarunkowej z pewnością umożliwią realizację życzeń z wielu listów do Świętego Mikołaja" - mówi Lech Polański, dyrektor Galerii Malta.

Karty podarunkowe będą wydawane w dni obowiązywania akcji od godz. 12.00 do 18.00 na specjalnym stoisku zlokalizowanym na parterze przy fontannie. Warunkiem koniecznym do odbioru nagrody jest pobranie, zainstalowanie oraz uruchomienie aplikacji Goodie i założenie karty lojalnościowej Malta Club lub okazanie posiadania już takiej karty.


Galeria Malta

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 m² powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, H&M, New Yorker, Pepco, Dealz oraz Martes Sport. W ofercie Galerii Malta dominują polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium. Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: całkowicie zmodernizowane 10-salowe Multikino z ekranami premium, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room'y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełnia operator medyczny ENEL-MED.

Zmiany zachodzące w Galerii Malta mają na celu wypracowanie nowego formatu miejsca, gdzie dotychczasowe funkcje centrum harmonijnie łączą się z zaletami unikalnego położenia obiektu nad Maltą. Wypoczynek, rozrywka, wspólne spędzanie czasu to wartości niezwykle ważne dla klientów Galerii Malta.

Sierra Balmain

Sierra Balmain jest niezależną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
9.08 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro