Reklama
Reklama

Maczfit najlepszym cateringiem w Polsce

Maczfit to catering dietetyczny dopasowany do zróżnicowanych potrzeb. Zamówienia można składać poprzez formularz na stronie maczfit.pl. Można założyć własne konto i zamówić catering na tydzień, dwa tygodnie, trzy tygodnie lub miesiąc. Oczywiście najpierw warto zamówić catering próbny, czyli pakiet jednodniowy. Wystarczy opisać swoje potrzeby żywieniowe, a więc podać aktywność w ciągu tygodnia (określaną jako 60 minutowe jednostki treningowe), podać swój wzrost i wagę, a także ewentualne szczególne potrzeby dietetyczne. Na tej podstawie dopasowywany jest odpowiedni catering. Jeśli ma się wątpliwości można skorzystać z porady dietetyków klinicznych, współpracujących z Maczfit przy komponowaniu posiłków. Można to zrobić telefonicznie bądź za pośrednictwem czatu na stronie.

Kod rabatowy do Maczfit

Na początek warto wspomnieć o kodzie rabatowym do Maczfit dostępnym na stronie https://www.kody.pl/maczfit dzięki któremu obniżysz cenę zamówionego cateringu.

Maczfit - zróżnicowane diety i programy dietetyczne

W Maczfit można znaleźć kilkanaście różnych programów dietetycznych. Jest dostępna dieta typu balanced, dla osób które nie cierpią na choroby przewlekłe, a także nie mają alergii pokarmowych. Można wybrać również dietę wege, jeśli ze swojego jadłospisu wykluczyło się wszelkie produkty mięsne. Dostępna jest także dieta bez glutenu i laktozy. Dla osób, które chcą budować swoją masę mięśniową, co także mogą zaznaczyć w formularzu, przeznaczona jest dieta less carbs, czyli ze zmniejszoną ilością węglowodanów i zwiększoną ilością dobrze przyswajalnego białka. Dla osób, które chcą diametralnie zmienić swoje żywienie i naprawić uszkodzone DNA oraz wspomóc metabolizm polecana jest dieta SIRT. Warto wiedzieć, że to dieta, która stosowana jest przez Adele. To dzięki niej piosenkarka znacznie straciła na wadze. Wszystkie te posiłki dostępne są w ramach diety z wyborem, w przypadku której każdy ma prawo codziennego komponowania swojego menu, spośród 25 posiłków dostępnych każdego dnia. Trzeba to zrobić 48 godzin wcześniej, w przeciwnym razie zostaną przygotowane posiłki według standardowego wykupionego planu. Można zmieniać adres dostawy nawet dzień przed zamówieniem. Istotne znaczenie ma to, by zrobić to do godziny 13.00. Można też wtedy domówić dodatkowy posiłek dla gościa. Wszystkimi istotnymi kwestiami można sterować z panelu klienta i swojego konta w Maczfit.

Maczfit - dobierz kaloryczność posiłków do własnych potrzeb

W ramach poszczególnych programów dietetycznych można dobrać odpowiednią do potrzeb kaloryczność diety pudełkowej. W ramach diety Slim przygotowane posiłki mają kaloryczność od 1000 do 1500 kcal i są w pełni zbilansowane. Dieta Fit to już kaloryczność od 1800 do 3000 kcal i przeznaczona jest dla aktywnych osób, które chcą utrzymać szczupłą sylwetkę. Fit Office to oczywiście dieta dedykowana dla pracowników biurowych, a jej kaloryczność wynosi od 1000 do 2000 kcal. Dostępny jest także program dietetyczny dla osób cierpiących na chorobę Hashimoto. Dieta DASH, oparta na diecie pierwotnej, to z kolei program, gdzie kaloryczność posiłków wynosi od 1000 do 2500 kcal. Jest także dieta przeznaczona dla przyszłych mam, czyli kobiet w ciąży, a jej kaloryczność wynosi od 1800 do 3000 kcal.

Maczfit - catering pod drzwi

Warto podkreślić, że catering dietetyczny Maczfit przygotowywany jest przez najlepszych kucharzy i opracowywany przez dietetyków klinicznych. Dzięki temu niezależnie od problemów zdrowotnych masz pewność, że w Twojej diecie nie znajdą się szkodliwe produkty, które negatywnie wpływają na Twoje zdrowie. Będąc wegetarianinem czy weganinem chcesz za wszelką cenę unikać nie tylko mięsa, ale również produktów odzwierzęcych. Wybierając catering Maczfit nie musisz się tym martwić, bo jego komponowaniem zajmują się specjaliści. Warto podkreślić, że Maczfit ma swoją siedzibę w każdym województwie, zatem wystarczy wpisać swoją miejscowość w wyszukiwarce na stronie maczfit.pl, by dowiedzieć się czy w wybrane miejsce catering jest dowożony. Usługa jest dostępna praktycznie w całej Polsce. Cena pakietu próbnego waha się od ok. 40 do ok. 60 zł. Natomiast za catering tygodniowy zapłacisz od ok. 300 do ok. 500 zł, w zależności od planu tygodniowego. Nie musisz jednak już martwić się o nic. Dodatkowo Maczfit proponuje oczyszczającą dietę detoksykacyjną opartą na sokach i przeprowadzoną pod okiem dietetyka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zima w Poznaniu. Od rana znów sypnęło śniegiem
2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
19.61 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro