Reklama
Reklama

Prywatna przestrzeń w domowym wydaniu, czyli Osiedle Przy Jeziorach w czasie pandemii

Dom z własnym ogrodem gwarantuje nie tylko większą przestrzeń mieszkalną, ale też wyższy poziom prywatności i wytchnienie - w otoczeniu przyrody, która jest za oknem i nie trzeba jej szukać w pobliskim parku. Ostatnie tygodnie, a nawet miesiące, pokazały nam, że warto zadbać o swoje potrzeby i zapewnić oazę spokoju - na każde czasy, nawet pandemii. Z idealną propozycją wychodzi Osiedle Przy Jeziorach, budowane w granicach administracyjnych Poznania.

Więcej przestrzeni!

Lockdown, #zostańwdomu, praca zdalna - takie pojęcia towarzyszą nam od marca niemal cały czas. Okres pandemii i zmieniających się obostrzeń, mających na celu zapewnienie nam bezpieczeństwa, sprawił, że wielu z nas zaczęło zwracać większą uwagę na posiadaną przestrzeń do mieszkania. W jednej chwili nasze mieszkania stały się szkołą, firmą, miejscem relaksu, a czasami także przestrzenią, by powracać do zdrowia. Zaczęliśmy spędzać więcej czasu wspólnie (i to dosłownie) w tej samej przestrzeni, co... skłoniło nas do pewnych przemyśleń. Wiele osób zauważyło, że przestrzeń zaprojektowana nawet najbardziej funkcjonalnie w lokalu w budynku wielorodzinnym nie zapewni tego, co własny dom z ogrodem.

- Dla części osób ostatnie tygodnie to także moment refleksji: "Może nasza przestrzeń rodzinna powinna być większa? Może każdy z domowników powinien mieć nieco większą dozę prywatności? Własny ogród to także większa swoboda, niż jedynie balkon, czy taras..." W świetle takich opinii, klienci na rynku mieszkaniowym zaczęli poszukiwać ofert domów, położonych na dużych, zielonych działkach - analizuje Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. W pierwszym etapie Osiedla Przy Jeziorach, którego odbiory już są zakończone, powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Drugi etap sprzedaży obejmuje 8 budynków - 16 lokali w wariantach powierzchni: 109,4 i 109,7 m kw., a budowa już trwa.

Projekt gwarancją przestrzeni i... przyrody

- Projektując Osiedle Przy Jeziorach zwróciliśmy uwagę na aspekty, które są kluczowe dla potencjalnych klientów i gwarantują zadowolenie z zakupu na lata. To po pierwsze atrakcyjna cena za metr w stosunku do powierzchni, a po drugie wyjątkowo duże działki, około 500 m kw. - mówi Tomasz Pietrzyński. Jeżeli chodzi o wnętrza domów proponowanych w II etapie, to przyszli mieszkańcy mają do wyboru dwa metraże. Pierwszy wariant, z 5 pokojami zapewnia na parterze przestrzeń na salon, łazienkę, kuchnię (lub opcjonalnie aneks) oraz dwie sypialnie, z czego każda z nich może zostać zaaranżowana jako gabinet do pracy. Na piętrze znajdzie się łazienka, pralnia, garderoba oraz dwie sypialnie. W drugim wariancie powierzchni, z 4 lokalami, na parterze zaprojektowano salon, łazienkę, kuchnię (lub opcjonalnie aneks) oraz sypialnię. Piętro jest takie samo, jak w projekcie pierwszym. - Jako deweloper umożliwiamy wiele zmian lokatorskich, które pozwalają dopasować dom do indywidualnych potrzeb jego mieszkańców. Dotyczy to wszystkich pomieszczeń, a pomysły naszych klientów, jak i ich finalna realizacja zawsze pozytywnie nas zaskakują - mówi Tomasz Pietrzyński.

Ważnym elementem propozycji Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu jest otoczenie przyrody. Każdy dom jest położony na działce 500 m kw., dzięki czemu, będąc u siebie, można podjąć aktywność fizyczną we własnym ogrodzie, zaczerpnąć świeżego powietrza - po prostu zmienić na moment otoczenie, będąc bezpiecznym i w dobrym nastroju. Co jeszcze ma do zaoferowania deweloper? Między innymi infrastrukturę osiedlową zapewniająca komfort, w tym między innymi szlabany przy wjeździe, wraz z kontrolą dostępu, a także domofony. Wykonana została pierwsza z dróg wewnątrzosiedlowych.

Osiedle Przy Jeziorach, złożone z domów bliźniaczych, wyróżnia się świetną lokalizacją. - Budujemy przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, w obrębie administracyjnym Kiekrza i blisko Strzeszyna, między jeziorami: Strzeszyńskim, Kierskim i Kierskim Małym. Czujemy bliskość przyrody, ale też z łatwością dojedziemy do miasta. Przystanek autobusowy znajduje się około 2 minuty spaceru od inwestycji. Ponadto w sąsiadujących Złotnikach jest do dyspozycji węzeł przesiadkowy Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, gdzie można zostawić auto i przesiąść się do szynobusa jadącego do centrum - zauważa Tomasz Pietrzyński. Lokalizacja Osiedla Przy Jeziorach przypadnie do gustu też młodym rodzicom, ponieważ w odległości do 3 km są wszelkie placówki oświatowe dla rozwoju ich pociech - żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa. Z tej części Poznania można łatwo wyjechać autem chociażby na trasę szybkiego ruchu S11.

I etap Osiedla Przy Jeziorach został już oddany nabywcom, a w ramach drugiej części inwestycji prace są mocno zaawansowane. - W dwóch domach bliźniaczych została zamontowana stolarka okienna i trwa montaż pokrycia dachowego. Następnym zadaniem będzie przygotowanie elewacji budynków. Ponadto zostały wylane fundamenty pod dwa kolejne budynki dwulokalowe. - Mieszkańcy, którzy zarezerwowali swój dom, mogą cieszyć się, że wszystkie prace postępują według założonych wcześniej harmonogramów - zauważa Tomasz Pietrzyński, reprezentujący firmę More Place. Pierwsze domy będą gotowe na początku 2021 roku, a klucze deweloper będzie przekazywać na przełomie marca i kwietnia. Natomiast ostatnie lokale II etapu zostaną oddane nabywcom na początku roku 2022. - Aktualnie 10 z 16 lokali bliźniaczych już zostało zarezerwowanych. Wybór wymarzonego domu z pewnym wyprzedzeniem to sygnał, że oferta jest godna uwagi, a nabywcy nie mają wątpliwości, że Osiedle Przy Jeziorach to miejsce, gdzie warto zostać na stałe - podsumowuje Tomasz Pietrzyński.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży i odwiedzenia domu pokazowego!

Adres inwestycji:
ul. Golęczewska, Poznań
+48 794 111 794
[email protected]

Możliwe są także spotkania pokazowe na inwestycji. Do zobaczenia na Osiedlu Przy Jeziorach!

Pełna oferta: osiedleprzyjeziorach.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zima w Poznaniu. Od rana znów sypnęło śniegiem
2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
28.98 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro