Reklama
Reklama

Aquanet: nie będzie wody!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Christian Lundahl / freeimages.com

Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

Z utrudnieniami trzeba się liczyć już od niedzieli. Dziś od godziny 23:00 do godziny 5:00 w poniedziałek wody w kranach nie będą mieli mieszańcu ulicy Mateckiego (od Mateckiego 4B do ul. bł. Marka z Aviano) w Poznaniu.

Z kolei w nocy z poniedziałku na wtorek z podobnymi utrudnieniami muszą się liczyć w mieszkańcy ulicy Drzymały od nr 18 do 28 - woda w kranach nie popłynie od godziny 23:00 do 5:00. We wtorek z wyłączeniami muszą się liczyć mieszkańcy Kórnika. Problemy od godziny 9:00 do 13:00 występować będą na ul. Krauthofera (od ul. Czołowskiej do ul. Molińskiej - Woykowskiej), Molińskiej - Woykowskiej, Wieruszewskiego, Trąmpczyńskiego.

W nocy z wtorku na środę wody nie będzie w Koziegłowach na ul. Kwiatowej i Roślinnej - w godzinach od 23:00 do 5:00. A ze środy na czwartek w tych samych godzinach z utrudnieniami muszą się liczyć mieszkańcy ulicy Wołkowyskiej w Poznaniu.

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

1℃
-1℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
17.37 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro