Reklama

Nowe zasady korzystania z poznańskich lodowisk. Już nie poślizgamy się bez maseczki

fot. POSiR
fot. POSiR

Jak informują przedstawiciele POSiR zmiany zostały wprowadzone ze względu na przeprowadzone w ostatnich dniach obserwacje.

Teraz na poznańskich lodowiska obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, również na tafli. Obowiązek ten nie dotyczy wyłącznie osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego oraz podczas treningów zorganizowanych. Jednocześnie na tafli Lodowiska Malta może przebywać 75 osób, a na tafli Lodowiska Chwiałka 150 osób.

Pozostałe zasady to dezynfekcja dłoni i zachowanie dystansu społecznego. Zachęcamy do dokonywania płatności bezgotówkowych i prosimy osoby, które mają objawy infekcji o pozostanie w domu - przekazuje Filip Borowiak, rzecznik POSiR.

Zmiany niektórych zasad dotyczących funkcjonowania lodowisk wynikają z obserwacji zachowań klientów i oczekiwań zgłaszanych naszej obsłudze - dodaje.

Jak zapewniają przedstawiciele POSiR pracownicy lodowisk na bieżąco dezynfekują sprzęt, który można wypożyczyć na miejscu a także szafki szatniowe i pomieszczenia sanitarne.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
5.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro