Reklama
Reklama

Potrzebna pomoc dla chorego mężczyzny. "Nie sądziłem, że historię mojej choroby pozna cała Polska"

fot. siepomaga.pl

46-latek walczy z chłoniakiem.

Kiedy w grudniu ubiegłego roku 46-latka zaniepokoił powiększony brzuch i węzły chłonne. Diagnoza brzmiała jak wyrok. Moim oprawcą jest chłoniak grudkowaty, który zdążył już ewoluować w chłoniaka rozlanego. Niestety, okazał się mocno oporny na leczenie i tradycyjnie stosowane metody są nieskuteczne. Moją nadzieją na przetrwanie jest bardzo droga i nierefundowana immunoterapia CAR-T, która kosztuje ok. 1,5 mln zł... - tłumaczy za pośrednictwem portalu siepomaga.pl Piotr Bajor.

Całej sytuacji nie ułatwia pandemia koronawirusa. Fatalny czas mi się trafił na chorowanie, ale dzisiaj jest siepomaga i ogromna rzesza dobrych ludzi, którzy dają nadzieję. Jeszcze kilka lat temu moje szanse na zebranie takiej kwoty wynosiłyby zero. Dzisiaj wierzę, że to się uda! Że dzięki tej zbiórce będę mógł jeszcze trochę żyć i cieszyć się wspólnym czasem z żoną i synem. Bądźcie ze mną, proszę... - dodaje mężczyzna.

Osoby, które chciałyby wesprzeć Piotra w chorobie mogą to zrobić między innymi za pośrednictwem portalu siemomaga.plReklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
14.06 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro