Reklama
Reklama

Rozkopane Garbary. " Ekipy zerwą asfalt, by sprawdzić czy woda nie podmyła jezdni"

fot. Czytelnik

Mieszkańcy mają już wodę.

Najnowsze zdjęcie z Garbar dostaliśmy wieczorem od Czytelnika. Jak widać nikomu się nie spieszy - pisze.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Aquanet zapewnia, że wszystkie prace prowadzone są zgodnie z planem. Wszyscy mają już wodę. Ulica Garbary cały czas jest zamknięta dla ruchu w obydwu kierunkach, wyznaczone są objazdy. Ruch częściowo może zostać przywrócony w czwartek.

Nasze ekipy przystąpiły do zrywania asfaltu, by sprawdzić czy woda nie podmyła jezdni. Chodzi o bezpieczeństwo. To działanie pomaga uniknąć ryzyka zapadnięcia jezdni. Jeśli woda wypłukała ziemię i piach pod asfaltem, trzeba dziury zasypać, wszystko utwardzić i dopiero potem odtwarzać nawierzchnię - informują przedstawiciele Aquanet.

Według zapowiedzi ruch na 2 pasach w stronę miasta powinien być przywrócony jutro w ciągu dnia. Ruch na 2 pasach w stronę Cytadeli powinien być przywrócony w czwartek wieczorem, a wszystkie prace na ulicy Garbary mają się zakończyć w czwartek wieczorem lub w piątek rano.

Do awarii doszło przy ulicy Garbary 97 w wyniku uszkodzenia rurociągu przez zewnętrzną firmę. Pracownicy Aquanetu swoje działania w tym miejscu rozpoczęli w godzinach nocnych z wtorku na środę.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro