Reklama

Spora część mieszkańców Wildy od wtorku bez ciepłej wody i ogrzewania

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ri / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. ri / pixabay.com

A za oknami mróz.

- Na Wildzie od rana brak ciepłej wody i ogrzewania. Na Przemysłowej od czasu pożaru 14 listopada nie ma gazu. Jeśli jeszcze prąd wysiądzie, jak to było w ostatnim czasie 5 razy na przełomie października i listopada to będziemy mieć "Jesień średniowiecza" - napisał do nas czytelnik. - Od wczoraj od godzin południowych mieszkańcy Wildy pozostają bez ogrzewania i ciepłej wody. Veolia, dystrybutor energii cieplnej, mówi o dużej awarii. Z tego co widzę, firma nie radzi sobie z problemem, do wieczora nie potrafili zlokalizować miejsca awarii. Pracownik BOK nie potrafi nic powiedzieć na temat orientacyjnego czasu usunięcia awarii. To bardzo bulwersujące - pisze Krzysztof, inny czytelnik

Piotr Gruszka z Veolii potwierdza, że na Wildzie doszło do rozszczelnienia instalacji. - Dopiero przed północą udało nam się znaleźć miejsce awarii. Musieliśmy następnie spuścić wodę z instalacji w tym miejscu i około 4.00 nasza ekipa przystąpiła do pracy - mówi. - Robimy wszystko, by jak najszybciej przywrócić dostawę ciepła do mieszkań. Wierzymy, że uda się to około południa - dodaje.

Obecnie bez ciepłej wody i ogrzewania są m.in. mieszkańcy części mieszkań przy ulicach Czajczej, Czarneckiego, Dolina, Dolna Wilda, Droga Dębińska, Górna Wilda, Maratońskiej, Pl. Skłodowskiej Curie, Przemysłowej czy Spychalskiego.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro