Reklama
Reklama

Policjanci szukają mężczyzn, którzy pobili klienta King Cross Marcelin. Zwrócił im uwagę, że nie mają maseczek

fot. policja
fot. policja

Do zdarzenia doszło w sierpniu.

Sprawę opisywaliśmy już na naszym portalu. Wówczas zwrócili się do nas czytelnicy. - Doszło do pobicia Polaka przez grupę około 12 Cyganów. Kopali go po głowie, okładali pięściami... Ludzie tylko patrzyli, podbiegło 5 "ochroniarzy" w wieku 50+ i wadze ok. 50 kg i co zrobili?! Patrzyli jak br***sy go kopią z odległości 3 metrów, nikt, dosłownie nikt nie zareagował! Co to ma być!!! To jest nasz kraj, nasze miasto, jesteśmy u siebie! A zbierze się grupa Cyganów i robią sobie tutaj co im się podoba! Czują się bezkarnie i myślą, że są Bogami! Skoro oni potrafią iść za sobą w ogień, to czemu nikt z naszych rodaków nie ma takich stosunków wobec siebie - pisał do nas oburzony Mateusz. Inni z czytelników relacjonował, że zaatakowany mężczyzna miał zwrócić uwagę agresorom, że nie mają maseczek na twarzach.

Policjanci już w sierpniu podkreślali, że zajmują się tą sprawą. Dziś opublikowano wizerunek mężczyzn, którzy mają mieć związek z pobiciem. - Grupa mężczyzn zaatakowała jednego z klientów, który w wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń ciała. Kamery monitoringu zarejestrowały osoby, które mogą mieć związek z tą sprawą - informuje Marta Mróz z poznańskiej policji.

- Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod numerami telefonu 47 77 150 89, 47 77 130 90 (w godz. 7.30-15.30) lub 47 77 156 13, 112 czynnymi całą dobę - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro