Reklama
Reklama

Piotr Tworek: daliśmy z siebie 200 procent

fot. Paweł Rosolski

Warta Poznań po raz pierwszy w sezonie 2020/21 wygrała na swoim boisku.

Zieloni pokonali 2:1 Wisłę Kraków, choć do przerwy prowadzili goście, a na ławce Zielonych siedziało zaledwie 5 zawodników i ostatecznie trener Piotr Tworek nie dokonał żadnej zmiany.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Sprawdź.
REKLAMA

- Wygraliśmy spotkanie u siebie i cieszę się ogromnie, bo taki mieliśmy cel. Przez 2 tygodnie poświęcaliśmy się temu, nie tylko pracując na boisku, ale i dużo rozmawiając, żeby już nie słuchać zza ściany radości zespołu przeciwnego. Moi żołnierze wywiązali się z tej pracy - komentował na pomeczowej konferencji szkoleniowiec Zielonych.

- Początek był dla nas ciężki, przegrywaliśmy po rzucie rożnym, ale w drugiej połowie zdołaliśmy odwrócić losy meczu. Wybiegaliśmy to spotkanie, daliśmy z siebie 200 proc. i zasłużona radość moich piłkarzy. Mogą czuć się dumni z tego jak podchodzą do obowiązków, jak realizują założenia, jak słuchają i jakimi są mężczyznami - dodał.

13 zdobytych punktów daje obecnie Warcie 8. miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. 29 listopada Zieloni zmierzą się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas pogorszenie pogody. IMGW ostrzega przed silnym wiatrem!
11℃
3℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
4.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro