Reklama
Reklama

Startuje lodowisko Malta. Ślizganie możliwe jest bez maseczki

fot. POSiR
fot. POSiR

Pierwsi łyżwiarze skorzystają z tafli w środę, 18 listopada.

- Od niedzieli do czwartku obiekt będzie czynny w godzinach 8:00 - 22:00, a w piątki i soboty o godzinę dłużej, czyli do 23:00. 60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15:30 to koszt 8 zł za bilet normalny i 6 zł za bilet ulgowy. Po 15:30 ceny nieznacznie rosną (10 zł bilet normalny i 8 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 13 złotych (normalny) i 10 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów - informuje Filip Borowiak z Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Na lodowisku będzie można skorzystać z wypożyczali sprzętu - łyżew, kasków, a także chodzików do nauki jazdy. Będzie tu także dostępny instruktor nauki jazdy. Podobnie jak w ubiegłych latach, w piątkowe i sobotnie wieczory będzie tu można poślizgać się przy muzyce i kolorowych światłach.

- Przed wejściem na obiekt obowiązuje dezynfekcja dłoni. W przestrzeniach poza taflą lodowiska obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa. Jazda na lodzie może się odbywać bez maseczki. Sprzęt wypożyczany na lodowisku jest dezynfekowany po każdym użyciu. Zwracamy uwagę na zachowanie dystansu społecznego. Przed kasą lodowiska pojawią się linie wyznaczające odstęp, a w szatni będzie udostępniana co druga szafka - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Poznań w środę niemal najcieplejszy w Polsce. Idzie załamanie pogody
25℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
17.05 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro