Reklama
Reklama

Matka zginęła na oczach swojej 2-letniej córeczki. Podejrzany o zabójstwo mężczyzna na razie nie może zostać przesłuchany

fot. OSP Dębówiec

Do tragicznego zdarzenia doszło w powiecie konińskim.

Zdarzenie miało miejsce 11 listopada w Kopydłówku w gminie Wilczyn. Jak przekazywali zaraz po tragedii dziennikarze portalu przegladkoninski.pl kobieta miała uciekać przed partnerem samochodem. Miała ze sobą dziecko - 2-letnią dziewczynkę. W końcu 29-latek miał zajechać jej drogę, a gdy zatrzymała auto zaatakował nożem kuchennym. Mężczyzna po ciosach zadanych partnerce zranił również siebie. Oboje to mieszkańcy województwa kujawsko - pomorskiego - mówiła w środę lokalnemu portalowi Aleksandra Marańda, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Koninie. Było dwóch bezpośrednich świadków zdarzenia, z którymi już przeprowadzono czynności. Jak ustalono - mężczyzna zadał kobiecie ciosy nożem, po czym w ten sam sposób próbował odebrać sobie życie. Z ranami kłutymi został przewieziony do szpitala, nie jest możliwe jego przesłuchanie - dodała.

29-latek trafił do szpitala gdzie przeszedł operację. Dziś Radio Poznań przekazuje, że nadal jego stan zdrowia nie pozwala na przesłuchanie. Mężczyzna ma usłyszeć zarzut zabójstwa. Cały czas czekamy na zgodę lekarzy - przekazała dziennikarzom radia prokurator Marańda.

Do szpitala trafiła też córka ofiary. Dziewczynka nie miała żadnych obrażeń.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
14.06 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro