Reklama
Reklama

Senator Bosacki do prezydenta Dudy: nawet pogratulować nie potrafisz, chłopcze. Dorośnij

Marcin Bosacki | fot. PAP/Marcin Obara
Marcin Bosacki | fot. PAP/Marcin Obara

Polityczna kłótnia na Twitterze.

W sobotę świat obiegła informacja - podana przez amerykańskie media - że Joe Biden został wybrany na nowego prezydenta USA. Na formalne potwierdzenie trzeba jeszcze poczekać, ale wszystko wskazuje na zmianę warty w Białym Domu.

Z całego globu zaczęły płynąć gratulacje. Wpis na Twitterze, zaadresowany do Bidena, zamieścił również Andrzej Duda. - Gratulacje dla Joe Bidena za udaną kampanię prezydencką. W oczekiwaniu na nominację Kolegium Elektorów Polska jest zdeterminowana, by utrzymać wysoki poziom i jakość partnerstwa strategicznego z USA - napisał prezydent.

Na ten wpis odpowiedział m.in. Marcin Bosacki, senator Koalicji Obywatelskiej, wybrany z okręgu obejmującego miasto Poznań.

- You put all eggs into the loosing basket and you even can't congratulate sincerely, boy. Grow up. For the good of the country.(Tak, mogę przetłumaczyć:) Postawiliście wszystko na przegrywającą kartę, a teraz nawet pogratulować nie potrafisz, chłopcze. Dorośnij. Dla dobra kraju - napisał senator (pisownia oryginalna).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
11.4 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
16.68 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro