Reklama
Reklama

Kibice Lecha Poznań wyczyszczą zdewastowaną elewację. "Bardzo nie lubimy, jak ktoś się pod nas podszywa"

fot. Vege Pizza FB
fot. Vege Pizza FB

Wracamy do sprawy opisanej w piątek.

Elewacja budynku, w którym mieści się lokal "Vege Pizza", została zdewastowana przez nieznanych sprawców. Umieszczone na niej napisy sugerują, że za malunkami stoją kibice Lecha Poznań. Więcej informowaliśmy o tym tutaj.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

W sobotę rano do sprawy odnieśli się fani Kolejorza. - Pewnie wczoraj czytaliście o dewastacji elewacji jednej z pizzerii w Poznaniu. Będzie krótko i na temat! Bardzo nie lubimy jak ktoś się pod nas podszywa. Uważamy, że to jest nasze miasto i nie pozwolimy na jego dewastację tak jak bardzo wielu osobom to się marzy. Czujemy się odpowiedzialni za Poznań, za całą Wielkopolskę. Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami rzeczonej restauracji i JEDNOZNACZNIE zaoferowaliśmy pomoc w usunięciu farby, która pojawiła się na elewacji. W tej chwili czekamy na ruch administracji budynku, aby rozpocząć czyszczenie. O postępie prac będziemy informować na bieżąco! - napisano na profilu "Kibice Lecha Poznań".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
6.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro