Reklama
Reklama

Duży ruch w poznańskich centrach handlowych. Obawa, że "przed Świętami nie otworzą"

TK MAXX w Galerii Malta i długa kolejka do kasy | fot. Czytelniczka
TK MAXX w Galerii Malta i długa kolejka do kasy | fot. Czytelniczka

Piątek będzie ostatnim dniem z galeriami handlowymi działającymi w pełnym zakresie.

Od soboty rząd wprowadza nowe obostrzenia w kraju. Duża zmiana zajdzie w galeriach handlowych. Otwarte od soboty będą jedynie punkty usługowe, sklepy spożywcze, drogerie, apteki, sklepy budowlane, zoologiczne oraz kioski usytuowane na terenie centrów handlowych.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak informują nas czytelnicy, w czwartkowe popołudnie w poznańskich centrach handlowych widać duży ruch. Do kas tworzą się długie kolejki, w których słychać obawy o to, że przed Świętami sklepy nie zostaną już otwarte. - A prezenty trzeba kupić - usłyszała nasza czytelniczka.

Przypomnijmy, że premier zapowiedział zamknięcie większości sklepów w galeriach handlowych do 29 listopada. Polacy boją się jednak lockdownu, który nie wiadomo kiedy może nastąpić i jak długo mógłby potrwać. Tymczasem zbliża się Boże Narodzenie, które zawsze oznacza ogromny ruch w sklepach związany z kupowaniem prezentów dla bliskich. Być może część poznaniaków zdecydowała się na zrobienie takich zakupów właśnie teraz.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
20.09 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro