Reklama

Znana poznańska restauracja zalana negatywnymi ocenami w internecie ze strony 'Straży Narodowej'. Bo poparła Strajk Kobiet

fot. fb / Cafe La Ruina i Raj
fot. fb / Cafe La Ruina i Raj

Cafe La Ruina i Raj mieszcząca się przy ulicy Święty Marcin po tym, jak na swoim profilu zamieściła wulgarne hasło Strajku Kobiet, znalazła się na celowniku internautów z facebookowej grupy Straż Narodowa.

"Wchodzisz na stronę restauracji z której chciałeś coś zamówisz i czytasz przesłanie... no i zamykasz stronę i więcej tam nie wracasz. Następnie wrzask, że biznesy padają..." - napisał w środę wieczór Seweryn w grupie Straż Narodowa udostępniając stronę Cafe La Ruina z widocznym wulgarnym hasłem Strajku Kobiet. "Myślę, że warto te restaurację ocenić odpowiednią ilością gwiazdek w Google" - odpowiedział Harold. "Piszcie im opinię w googlach!" - wtórowała Izabela. No i od razu negatywne komentarze posypały się na profilu Cafe La Ruina i Raj w Google.

Do sprawy odniosła się w czwartek rano restauracja - "Mieliśmy od rana wyparzać słoiki, ale na razie liżemy rany. Bo że nas, polską rodzinę 2+2, dzieci normalnie po ślubie (cywilnym) poczęte i urodzone, kredyt hipoteczny, podatki w Polsce płacone, tę naszą kolorową knajpę z Jezusem w głównej sali, przywiezionym z Ekwadoru, co zawsze na ciebie patrzy, zaatakowała na googlach Straż Narodowa? Nocą?!".

Z odsieczą przybyli fani restauracji (a jest ich niemało, tylko na facebooku to ponad 43 tysiące osób) i zaczęli masowo dodawać... pozytywne, pięciogwiazdkowe opinie o lokalu. Publikacje negatywnych zatrzymały się na trzynastym komentarzu (być może kolejne odrzucił Google posiadający filtry antyspamowe). Nowych, pozytywnych opinii jest już kilkadziesiąt.

La Ruinę znamy i lubimy. Niemniej jednak zachęcamy, aby oceniać restauracje w internecie niekoniecznie na hasło, natomiast wyłącznie zgodnie z własnym przekonaniem po dokonanej wizycie. Sami chętnie z takich ocen korzystamy ;)

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
5.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro