Reklama
Reklama

Hiszpańscy kibice mogą mieć problem

Podczas dwóch pierwszych tygodni grudnia Poznań będzie się zmagał z Konferencją Klimatyczną. Ale to nie jedyne wydarzenie, które utrudni poruszanie się po mieście. 3 lub 4 grudnia, na stadionie przy Bułgarskiej odbędzie się mecz Lecha Poznań z Deportivo La Coruna.

Gdy Lech Poznań dostał się do fazy grupowej Pucharu UEFA w mieście nastąpił wybuch radości. To 3 polska drużyna, której udało się dostać do fazy grupowej tych prestiżowych zmagań. Jednak każdy medal ma dwie strony.

Drugą, w tym wypadku kłopotliwą stroną awansu jest termin 3 meczu Lecha. 3-4 grudnia nie byłby problemowy, gdyby nie fakt, że mecz odbywać się będzie w naszym mieście. To właśnie wtedy Poznań będzie się zmagał z Konferencją Klimatyczną ONZ. Termin i miejsce spotkania nie jest kłopotliwy dla piłkarzy, martwić się muszą kibice. Hiszpanie, którzy przyjadą do Polski za swoją ukochaną drużyną - Deportivo La Coruna, mogą mieć poważne problemy z zarezerwowaniem miejsca w jakimkolwiek holetu. Ze względu na konferencję - już od początku roku znalezienie miejsca w hotelu między 30 listopada a 14 grudnia graniczy z cudem.

Jedyne, co mogą zrobićzagraniczni kibiceto szukać hoteli w okolicznych miastach - w Lesznie, Grodzisku Wielkopolskim, Gnieznie czy Środzie Wielkopolskiem. Grudniowa konferencja i mecz Pucharu UEFAbędą dla Poznania sprawdzianem przed EURO 2012.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
6.76 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro