Reklama

Trwa nabór na płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta. Zgłaszać się można jeszcze tylko dziś

fot. UMP
fot. UMP

Na chętnych czeka 59 miejsc w Urzędzie Miasta Poznania, 10 miejsc w Poznańskim Centrum Świadczeń oraz 2 miejsca w Zarządzie Geodezji Katastru Miejskiego GEOPOZ.

Program skierowany jest do studentów jednolitych studiów magisterskich i studiów I stopnia (począwszy od 4 semestru), studiów II stopnia - dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych. Dodatkowo kandydaci ubiegający się o staż powinni studiować kierunek odpowiadający oczekiwaniom danego biura lub wydziału.

Zimowa edycja tegorocznego programu stażowego będzie realizowana od 4 grudnia 2020 r. do 31 marca 2021 r., w dwóch etapach: praktyka (60 h) i płatny staż (180 h).

Żeby zgłosić się na staż należy wypełnić on-line formularz zgłoszeniowy. Wnioski będą przyjmowane do 1 listopada do godziny 23:59. Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami (odrębnie do każdego wydziału, biura i jednostki) zostaną przeprowadzone w listopadzie - informują miejscy urzędnicy.

Autorski program praktyk i staży studenckich Urząd Miasta Poznania realizuje od 2003 roku. Akcja cieszy się ogromnym powodzeniem. Na 59 dotychczasowych edycji wpłynęło ponad 35 tys. zgłoszeń. Na staż przyjęto dotąd ponad 4 tys. studentów i studentek.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną oraz w trosce o wspólne bezpieczeństwo Urząd Miasta Poznania uzależnia realizację zimowej edycji programu od obowiązujących wytycznych - podkreślają urzędnicy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
31.05 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro