Reklama

Sporo ludzi odwiedza cmentarze. "Sami robimy sobie pod górkę"

1 listopada 2019 | fot. Czytelnik

W niedzielę dzień Wszystkich Świętych.

Już w ostatni weekend na poznańskich cmentarzach widać było wzmożony ruch. Apele o pozostawanie w domach najwyraźniej nie docierają do wszystkich. W najbliższych dniach sytuacja na cmentarzach może wyglądać podobnie.

#peselniemaznaczenia Peelingi medyczne peel mission Lift Peel i Reti Peel w listopadzie -30% #wonderlandpolska
REKLAMA

Poznaniacy mają pewne uwagi do funkcjonowania największych nekropolii w mieście. - Proszę o zwrócenie uwagi na ludzi, którzy kotłują się przy wejściach na cmentarz Junikowo. Pomimo tego, że są tam dostępne szerokie bramy, wejście odbywa się wąskimi furtkami. Bramy zastawione są straganami. Chyba coś nie tak. Proszeni jesteśmy o zachowanie dystansu, a sami robimy sobie pod górkę - pisze Piotr, widz WTK.

Dla naszego czytelnika Przemka niezrozumiałe jest zamknięcie zewnętrznego obejścia tunelu prowadzącego na Cmentarz Miłostowo od strony ulicy Warszawskiej. - Czy wszyscy będą stłoczeni, aby wymieniać koronawirus w tunelu - dopytuje.

Apelujemy raz jeszcze o to, by w tym trudnym czasie nie wybierać się na cmentarze, a już szczególnie w weekend. Z pewnością będzie jeszcze do tego okazja.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
47.12 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro