Reklama
Reklama

Trumna w self storage? Nigdy byś nie zgadł co ludzie trzymają w swoich komórkach.

Self Storage to miejsce do przechowania rzeczy, które znajdziemy w największych polskich miastach. W Poznaniu usługę przechowania rzeczy świadczy firma Less Mess Storage, która posiada 2 lokalizacje: przy ul. Ostrowskiej 515 i ul. Dąbrowskiego 550.

Z usług self storage często korzystają osoby, które nie mieszczą się w swoich mieszkaniach trzymając tam np. sprzęty sezonowe jak rowery, motocykle, opony w zimie, czy narty, sezonowe ubrania, ale również Ci, którzy remontują, przeprowadzają się i na krótki termin potrzebują przechować np. meble. Less Mess to również miejsce dla firmy, zarówno małej jak i dużej, które przechowują towar, dokumenty, materiały marketingowe i rzeczy sezonowe, jak ogródki restauracyjne. Self Storage jest dobrym rozwiązaniem na przechowywanie towaru, zwłaszcza szybko rotującego, w ostatnim czasie takim produktem są panele fotowoltaiczne. Krótko mówiąc, jest towar, jest sprzedaż, klienci nie lubią czekać. Szczególnie Less Mess upodobały sobie firmy, które swoją sprzedaż skupiają w sieci - online. To tu mogą pakować i wysyłać paczki - wszystko w jednym miejscu, uporządkowane a nie poupychane po kątach swojego domu czy biura.

Jednak w kwestii przechowywanych rzeczy można się często bardzo zaskoczyć. Poza tymi standardowymi rzeczami w Less Mess klienci często zostawiają swoją historię, często bardzo prywatną i nasyconą różnymi emocjami. Bo Less Mess można zostawić swoje rzeczy - na dłużej lub krócej. Powierzchnię wybieramy wedle naszego uznania. Nie to co w dużych magazynach, halach, gdzie musimy od razu decydować się na 100 metrów lub wspólne przechowywanie - Less Mess to zupełnie co innego - nie trzeba wiązać się długoterminową umową, zachowana jest odpowiednia temperatura i wilgotność oraz rzeczy będą bezpieczne, w prywatnych oddzielonych od siebie pomieszczeniach.

To tu znajdziemy rozwiązanie na to co zrobić z rzeczami, gdy zaleje nam mieszkanie i musimy je osuszyć. Tu też znajdziemy ukojenie dla targających nas emocji, gdy dowiadujemy się że czeka nas rozwód i nie wiemy gdzie znajdziemy nowe lokum a co dopiero miejsce dla swoich rzeczy. W Less Mess znajdziesz też prywatność i miejsce dla rzeczy, których nie chciałbyś pokazywać całemu światu.

Jedną z takich komórek wynajęła starsza Pani, która przechowywała w niej trumnę i rzeczy niezbędne do jej własnego pogrzebu. Chciała w ten sposób odciążyć swoją rodzinę na wypadek jej śmierci, by nie musieli sobie tym zawracać głowy.

Przyszła Panna Młoda wynajęła natomiast komórkę w Less Mess ponieważ ze względu na COVID-19 musiała przełożyć uroczystość i chciała w jednym miejscu zgromadzić alkohol i rzeczy na ślub i wesele, a przede wszystkim ukryła w niej suknię ślubną - przed swoim narzeczonym.

Mama dwójki dzieci zauważyła, że w jej szafie znajduje się coraz więcej ubrań i innych rzeczy jej córek i że brakuje już miejsca na jej własne rzeczy, takie jak chociażby sukienki. Kupno nowej szafy, też nie wchodziło w grę, bo po prostu nie było na nią miejsca. Dzięki komórce Less Mess udało jej się wszystko uporządkować i teraz ma miejsce dla siebie i swoich skarbów.

Świat Less Mess pełen jest historii życia i doświadczeń wielu osób.

Możliwości wykorzystania takich mini magazynów są praktycznie nieograniczone - gdy fachowiec opóźnia się z pracą a Ty musisz się wprowadzać, gdy zamawiasz sprzęty AGD a nie masz jeszcze kluczy do nowego mieszkania? Less Mess jest dla Ciebie. Zostaw rzeczy w jednym z pomieszczeń i wróć kiedy będziesz ich potrzebować. Nie musisz dzięki temu prosić o pomoc rodziny i zastanawiać się czy ktoś nie zagląda do Twoich rzeczy - a jak wiemy bywa różnie. W Less Mess nikt poza Tobą nie będzie miał dostępu do Twoich skarbów, a dostęp do nich masz nieograniczony - każdego dnia, przez całą dobę.

Less Mess Storage jest dla każdego i na każdą kieszeń.

Cennik znajdziesz TUTAJ. Żeby dowiedzieć się ile zapłacisz wybierasz najpierw najlepszą lokalizację. Potem decydujesz się na rozmiar konkretnego pomieszczenia. Pomagają w tym wizualizacje i opisy. Warto podkreślić, że wysokość tych pomieszczeń to około 2,70 m co znaczy, że możesz je przechowywać piętrowo, bo w efekcie wystarczy mniejsze pomieszczenie i koszt będzie niższy. Umowę również możesz podpisać zdalnie, bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z pracownikiem Less Mess, który doradzi w wyborze rozmiaru i wyjaśni sposób korzystania z self storage i formalności. Dodatkowo kartony i inne materiały opakowaniowe, których potrzebujesz do spakowania i zabezpieczenia swoich rzeczy możesz kupić na eKartony.pl, z dostawą pod same drzwi.

Less Mess jest dla każdego - i dla studenta, dla osób prywatnych, firm. Ty również zacznij pisać swoją historię w Less Mess Storage.

www.lessmess.storage


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
30.46 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro