Reklama
Reklama

Peja do rządu: kto dał wam prawo do tak rażącej nieudolności, braku odpowiedzialności i skrajnej ignorancji?

fot. instagram.com/pejaslumsattack
fot. instagram.com/pejaslumsattack

Peja skomentował ostatnie wydarzenia.

Poznański raper od zawsze poruszał w swoich tekstach tematy dotyczące aktualnej sytuacji w kraju, zajmuje stanowisko w wielu sprawach również na swoim Facebooku. Teraz odniósł się do decyzji Trybunału Konstytucyjnego i będących jej następstwem strajków ulicznych.

Muzyk nie sprecyzował adresatów wpisu po imieniu, oczywistym jest jednak, że skierował swoje słowa do aktualnie rządzących. - Gdzie byliście przez te wszystkie miesiące kiedy zajmowaliście się wyłącznie wyborami, LGBT na rekonstrukcji rządu kończąc? - pytał raper. - Kto dał Wam prawo do tak rażącej nieudolności, braku odpowiedzialności, i skrajnej ignorancji? Co z ludźmi chorymi, wykluczonymi, bez pracy, z depresją i próbami samobójczymi? - dodał.

Pełna, orygianlna treść wpisu poniżej:

"Ubezwłasnowolnienie kobiet, czerwone strefy przy jednoczesnym braku odpowiedzialności rządzących tym krajem. Gdzie byliście przez te wszystkie miesiące kiedy zajmowaliście się wyłącznie wyborami, LGBT na rekonstrukcji rządu kończąc? Co macie do zaoferowania ludziom, których na przestrzeni ostatnich miesięcy dotknął kryzys ekonomiczny, wszystkim tym, którym odebrano godność i namiastkę normalności? Kto dał Wam prawo do tak rażącej nieudolności, braku odpowiedzialności, i skrajnej ignorancji? Co z ludźmi chorymi, wykluczonymi, bez pracy, z depresją i próbami samobójczymi? Co z tymi, którzy tak bardzo boją się wszystkich tych komunikatów medialnych, którymi bombardujące co rusz sobie zaprzeczając? Co z zasobami ludzkimi, którymi nie potraficie pokierować i zarządzać? Ludzie stracili cierpliwość i wiarę. Kiedy umrze nadzieja ulice pełne będą tych, którzy mają zapierdalać za miskę ryżu. I wiem, że wysyłając swoich chłopców z tarczami nie poczęstujecie nas chlebem i solą. Zamiast tego będą pały i gaz. Je*** Was wszystkich pies."

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
5.41 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro