Reklama

Długie kolejki do POK ZTM pod Kaponierą: "pracujemy na pełnych obrotach"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Zdaniem naszego czytelnika, działają tam tylko dwa okienka.

- Punkt sprzedaży biletów ZTM pod Rondem Kaponiera. Codziennie próbuję kupić bilet dla dziecka, ale kolejki się nie kończą. Działają tylko dwa okienka - pisze nasz czytelnik i przysyła zdjęcie długiej kolejki.

Bartosz Trzebiatowski z Zarządu Transportu Miejskiego przyznaje, że pomimo pandemii punkty obsługi klienta działają w normalnych godzinach. - Są one czynne i dostępne przez cały dzień, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 20:00 - czyli w maksymalnym wymiarze. Biorąc pod uwagę absencje wynikające z pandemii Covid19 - pracujemy na pełnych obrotach i w maksymalnym składzie osobowym. Wszystkie możliwe do otwarcia okienka są czynne. Po to, żeby zapewnić Klientom jak największą dostępność - mówi.

- Prosimy o rozważanie możliwości korzystania ze zdalnej możliwości załatwiania spraw - np. kupowania biletów okresowych lub doładowywania tPortmonetki także w innych placówkach rozbudowanej sieci sprzedaży, która dziś opiera się na: Punktach Obsługi Klienta ZTM, około 300 Punktach Sprzedaży Biletów (kioski, sklepy itp.), blisko 100 biletomatach stacjonarnych, możliwości doładowania karty PEKA przez Internet oraz zakupu biletu czasowego przez jedną z pięciu aplikacji mobilnych - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
45.85 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro