Reklama

Zbierają pieniądze na operację dla Wielkopolanki. W niedzielę odbędzie się bieg

fot. zrzutka.pl

Kasia Czujka zmaga się z endometriozą i potrzebuje 29 tysięcy złotych na opłacenie operacji oraz leczenia.

32-latka od lat zmagała się z bolesnymi miesiączkami. Pomagały jej tylko silne leki podawane przez lekarzy w szpitalu, do którego trafiała w zasadzie co miesiąc. Przez lata próbowała znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego ból doskwiera jej tak mocno i co jest jego przyczyną. Dopiero niedawno okazało się, że to endometrioza. - Umiejscowiła się w bliźnie po cesarskim cięciu, powiększa się, od jakiegoś czasu zaczyna naciekać - wyjaśnia.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Wyznaczono już termin operacji. Ma się odbyć we Wrocławiu 4 listopada. Jej koszt to 25 tysięcy złotych. Trwa zbiórka pieniędzy, konkretnie 29 tysięcy złotych. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na leczenie hormonalne, fizjoterapeutyczne i dietetyczne. Do tej pory udało się zebrać ponad 21 tysięcy złotych, ale czasu jest coraz mniej. Pomóc można TUTAJ.

W najbliższą niedzielę, 18 października na terenie MTP odbędzie się charytatywny bieg dla Kasi. Każdy chętny może się zapisać i wziąć w nim udział, dokładając tym samym cegiełkę w zbiórce na operację.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro