Reklama

Wstrzymano sprzedaż biletów na mecze Lecha Poznań w Lidze Europy

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Co najmniej do czwartku niemożliwy będzie zakup biletów na mecze Lecha Poznań w Lidze Europy.

O wstrzymaniu dystrybucji poinformował klub z Bułgarskiej. - Czekamy na czwartkową decyzję Ministerstwa Zdrowia dotyczącą stref i zasad bezpieczeństwa w poszczególnych powiatach - wytłumaczono.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Problemem jest oczywiście rosnąca liczba zakażeń. UEFA zezwala wpuszczać na mecze europejskich pucharów liczbę widzów równą 30 proc. zajętości trybun. W Poznaniu już teraz byłoby to niemożliwe - objęcie całej Polski żółtej strefą oznacza możliwość zajęcia 25 proc. miejsc.

Problem w tym, że teoretycznie możliwe jest umieszczenie stolicy Wielkopolski w czerwonej strefie, co oznaczałoby konieczność rozgrywania spotkań bez udziału publiczności. W tej sytuacji Lech woli poczekać na ostateczne decyzje i opóźnić sprzedaż - bilety i tak bardzo szybko powinny znaleźć nabywców - niż wikłać się w procedurę zwrotu wejściówek. To lepsze rozwiązanie również z perspektywy nabywców.

22 października Kolejorz podejmie przy Bułgarskiej Benficę Lizbona. O cenach biletów i innych szczegółach pisaliśmy już tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
20℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.35 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro