Reklama

Uderzył samochodem w ogrodzenie. Miał 3 promile, poszukiwała go policja

fot. Arek, archwium
fot. Arek, archwium

40-letniego śremianina czekają poważne konsekwencje.

9 października, tuż przed godziną 19, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Śremie, w starej części miasta, pijany kierowca wjechał w bramę.

- Sprawą zajęli się policjanci drogówki. Z ich ustaleń wynika, że 40-letni śremianin kierował VW Caddy mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie i uderzył w ogrodzenie posesji. Ponadto okazało się, że pijany kierujący jest też osobą poszukiwaną, bowiem nie zgłaszał się do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwo niealimentacji - relacjonowała Ewa Kasińska z KPP Śrem.

40-latkowi zatrzymano prawo jazdy, następnie trafił do Aresztu Śledczego w Poznaniu, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Poza tym czeka go kolejna sprawa w sądzie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest lato, musi być gorąco! Są ostrzeżenia meteo dla całej Wielkopolski
34℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro