Reklama
Reklama

Całe poznańskie liceum na nauczaniu zdalnym od poniedziałku

fot. LO św. Marii Magdaleny

Chodzi o LO św. Marii Magdaleny.

W niedzielę wieczorem na facebookowym profilu Marynki pojawił się komunikat dyrekcji. Wynika z niego, że zakażenie koronawirusem potwierdzono u jednego z nauczycieli wychowania fizycznego. - Po konsultacji z pracownikami Sanepidu i przedstawieniu okoliczności sprawy, zgodnie z decyzją tej instytucji informuję wszystkich członków społeczności szkolnej o jej konsekwencjach - informuje Jerzy Sokół, dyrektor szkoły.

Od poniedziałku do piątku (16 października) uczniowie wszystkich klas Marynki przechodzą na zdalne nauczanie. - Uczniowie klas: 1A, 1D, 3A, 3B i 3G będą mieli nauczanie zdalne przedłużone jeszcze do poniedziałku, 19 X 2020 r. (włącznie). Dodatkowo, uczennice klas: 1A, 1D, 2 pA, 2 pF, 2 gF, 3A, 3B i 3G, które w dniach od 5 do 9 X 2020 r. uczestniczyły w lekcjach WF, decyzją PPIS na czas ustanowionego nauczania zdalnego mają dodatkowo nałożoną kwarantannę, która obejmuje również członków ich rodzin - wyjaśnia.

Kwarantanną objęto też wszystkich nauczycieli WF z liceum. Pozostali nauczyciele i uczniowie są objęci nadzorem epidemiologicznym.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro