Reklama
Reklama

Hoss znowu stanął przed sądem

archiwum | fot. policja

W piątek w poznańskim Sądzie Okręgowym Arkadiusz Ł. usłyszał kolejne zarzuty.

Choć Hossa, uznawanego za twórcę mafii wnuczkowej, skazano już raz na 7 lat więzienia za oszukiwanie i okradanie seniorów (wyrok czeka na uprawomocnienie), właśnie rozpoczął się jego kolejny proces. W piątek Arkadiusz Ł. przed sądem powiedział, że nie przyznaje się do winy i nie będzie odpowiadał na pytania. Sąd jednak przypomniał, że wcześniej w prokuraturze Hoss przyznał się do winy, a co więcej, chciał dobrowolnie poddać się karze. Mężczyzna postanowił zmienić wcześniejsze zeznania podkreślając, że jednak nie przyznaje się do winy.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Obrońcy Hossa chcą umorzenia sprawy podkreślając, że mężczyzna został już raz skazany za dokonywanie oszustw taką samą metodą. Prokuratura domagała się rozpoczęcia procesu, bo wyrok 7 lat więzienia nie jest jeszcze prawomocny. Ostatecznie proces dziś ruszył. Arkadiusz Ł. jest oskarżony o oszustwa na szkodę seniorów opiewające na kilka milionów złotych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro