Reklama
Reklama

Lech Poznań w Lidze Europy: znamy ceny biletów i zasady ich dystrybucji

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Przed Lechem Poznań walka w fazie grupowej Ligi Europy.

Tuż po awansie wśród kibiców rozpoczęła się walka na temat biletów na poszczególne mecze. Sytuację komplikuje oczywiście pandemia - zgodnie z decyzją UEFA zajętych będzie mogło być zaledwie 30 proc. miejsc na stadionie, co oznacza, że wielu chętnych nie będzie mogło zobaczyć spotkań z trybun.

Pierwszeństwo kupna biletów otrzymają jedynie posiadacze karnetów na rundę jesienną i cały sezon 2020/21. Te osoby mogą liczyć również na dużą zniżkę, bo zapłacą za bilety 60 złotych w strefie B oraz 75 złotych w strefie A.

Bilety trafią do sprzedaży na początku przyszłego tygodnia, ale klub z Bułgarskiej nie podał jeszcze szczegółowego harmonogramu. Oto jak mają wyglądać poszczególne etapy:

- W pierwszym etapie posiadacze abonamentów Sezon 2020/2021 oraz Jesień 2020 będą mogli kupić pakiet trzech biletów. Kupując pakiet kibic uzyskuje gwarancję tego samego miejsca na wszystkie trzy spotkania. Jednocześnie karnetowicze będą mogli nabyć taki pakiet dla jednego znajomego lub członka rodziny w cenie regularnej.
- W drugim etapie sprzedaży, karnetowicze będą mogli zakupić bilet na pojedynczy mecz. To opcja dla tych, którzy nie zdecydują się na cały pakiet. W tym etapie również istnieje opcja nabycia wejściówki dla swojego znajomego lub członka rodziny w cenie regularnej.
- Trzeci etap sprzedaży umożliwi zakup biletów dla kibiców, którzy nie mają abonamentu na mecze Lecha. Wejściówki dla osób bez karnetów kosztować będą 120 (strefa B) oraz 150 złotych (strefa A).

Szczegółowe informacje można znaleźć na www.bilety.lechpoznan.pl.

Rywalami Kolejorza przy Bułgarskiej będą Benfica Lizbona (22 października), Standard Liege (5 listopada) i Rangers F.C. (10 grudnia).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
4.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
15.38 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro