Reklama
Reklama

Spowodował kolizję na skrzyżowaniu Lechicka / Umultowska i uciekł na działki

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w niedzielę około południa.

O sprawie poinformował nas czytelnik. - Może ktoś w końcu zainteresuje się sprawą Romów na Lechickiej. Jeżdżą samochodami na wyrejestrowanych blachach. W niedzielę o godzinie 12 mieliśmy wypadek na skrzyżowaniu, gdzie w tył samochodu z ogromną prędkością wjechał nam srebrny Fiat. Po wypadku udało mu się uciec na działki, skąd wybiegło kilka dzieci na przeszpiegi - napisał do nas Michał.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Uczestnicy kolizji (nikomu nic się nie stało) zgłosili sprawę na komisariacie na Piątkowie. - Niestety na komisariacie stwierdzili, że taki samochód nie jest zarejestrowany, a na działkach żyje 150 osób widmo. Pytanie co dalej? Jak kogoś zabiją na drodze to też uciekną i nikt ich nie złapie - pyta nasz czytelnik.

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o takiej kolizji. - Poinformowano nas, że na skrzyżowaniu ulic Umultowskiej i Lechickiej srebrny fiat wjechał w tył pojazdu osoby zgłaszającej. Nie zatrzymał się i uciekł. Kobieta, która nam to zgłaszała, powiedziała jedynie, że za kierownicą fiata siedział około 30-letni mężczyzna, a na miejscu pasażera siedziała kobieta. Nie wspominała o tym, by były to osoby narodowości romskiej - mówi. - Oczywiście będziemy wyjaśniać tę sprawę. Jeśli ktoś widział to zdarzenie i ma jakieś informacje, to prosimy o przekazanie ich policjantom z Piątkowa pod numerem telefonu 47 77 146 11 - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
50.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro