Reklama

Awaria wodociągowa na ważnej trasie w centrum i spore utrudnienia!

fot. Adam

Do awarii doszło na ulicy Strzeleckiej pomiędzy Królowej Jadwigi i Garbarami.

- Coś się stało na Garbarach przy AWF. Ulica zablokowana w obydwu kierunkach przez policję, na miejscu również straż pożarna. Jakby ulicę podmyło - napisał do nas czytelnik Robert.

Dyżurny wielkopolskich strażaków przyznaje, że doszło tam do awarii wodociągowej. - Na miejscu pracują trzy nasze zastępy, są też inne służby - mówi. Policja zablokowała przejazd trasą, dlatego w okolicy tworzą się korki.

Aquanet informuje jedynie o awarii i o tym, że jezdnia zajęta jest tutaj w obu kierunkach. Tramwaje i autobusy musiały zmienić trasy. - Linia 9 z Górnej Wildy skręca w lewo do ul.Matyi, jedzie przez Towarową, Kaponierę i dalej po trasie do Piątkowskiej. Po tej samej trasie w kierunku przeciwnym. Linia 18 skierowana ul. Królowej Jadwigi prosto do Mostu Dworcowego, Roosevelta i dalej po trasie do Ogrodów. Po tej samej trasie w kierunku przeciwnym. Linie autobusowe 174 i 176 w kierunku do centrum jadą ulicami Królowej Jadwigi, Karmelicką i Krakowską, a wyjeżdżające z centrum przez Kazimierza Wielkiego, Most Św. Rocha, Serafitek i Świętego Rocha do Ronda Rataje i dalej na swoje trasy. Zmiany obowiązują do odwołania - podaje MPK Poznań.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 5.10.2020 r., godz. 12.23
    Aktualizacja
    poniedziałek, 5.10.2020 r., godz. 12.23
    Odblokowano jeden pas ruchu w kierunku ulicy Królowej Jadwigi.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
12.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro