Reklama
Reklama

Przed Hubertem kolejna ciężka operacja i kosztowne leczenie. "Jesteśmy przerażeni kwotą"

fot. siepomaga.pl
fot. siepomaga.pl

U 14-latka zdiagnozowano nowotwór - gwiaździaka włosowatokomórkowego stadium III.

Wstępnie młody mieszkaniec Środy Wielkopolskiej trafił do szpitala z bólem kręgosłupa. Okazało się, że to guz. Po operacji lekarze powiedzieli rodzicom, że nie jest on złośliwy. W lutym tego roku, gdy guz odrósł okazało się, że diagnoza była błędna. Ta właściwa zwaliła z nóg rodzinę - nowotwór, gwiaździak włosowatokomórkowy o III stopniu. Dla chłopca nie było nadziei, został skierowany do hospicjum. Rodzice nie dali za wygraną, szukali ratunku wszędzie i go znaleźli w USA. Dziś Hubert jest już po dwóch operacjach, ale potrzebna jest kolejna, do tego kosztowne leczenie.

Dzisiaj Hubi jest po dwóch operacjach i walczy o powrót do sprawności i niezależności. Spokojnie w łóżku przesypia noce i co najważniejsze nie potrzebuje środków przeciwbólowych ani sterydów. To wszystko cieszy, ale kiedy na drodze do zdrowia dziecka stoją finanse, człowiek może tylko prosić o pomoc. Nasz pobyt w USA mocno się wydłuża. W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy dobre informacje dotyczące badań molekularnych pobranego materiału - relacjonują za pośrednictwem portalu siepomaga.pl rodzice 14-latka.
Lekarze mają leki, które dedykowane są na ten szczególny rodzaj mutacji, którą posiada Hubert. Otrzymaliśmy już wstępny kosztorys kolejnego etapu leczenia. Jesteśmy przerażeni kwotą, ale nie tracimy nadziei, wierzymy, że i tym razem z Waszą pomocą uda nam się uzbierać potrzebne środki - dodają.

Hubi ma głowę pełną marzeń, planów a my od czasu do czasu wymykamy się z oddziału, żeby popłakać na osobności. Tyle bólu, strachu, cierpienia, nasze serca są rozbite na miliony kawałków - kończą.

Osoby, które chcą wesprzeć 14-latka mogą to zrobić między innymi tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze możliwe jednak do wieczora!
10℃
2℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
5.39 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro