Reklama
Reklama

Koronawirus w wielkopolskim NFZ. Pracownicy trafią na kwarantannę

fot. fernando zhiminaicela / Pixabay

Koronawirus w wielkopolskim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Z naszych informacji wynika, że chodzi o siedzibę przy ul. Piekary.

Wiadomość o zakażonym mężczyźnie potwierdziła nam Marta Żbikowska-Cieśla, rzecznik Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

- Jeden z naszych pracowników poinformował pracodawcę o dodatnim wyniku testu na obecność Sars-Cov-2. Pracownik ten od tygodnia nie przebywał w siedzibie firmy. Wcześniej nie miał kontaktu z osobami z zewnątrz, nie obsługiwał klientów. Spotykał się tylko z kilkoma najbliższymi współpracownikami, na których zostaje nałożona kwarantanna - przekazała.

- W wielkopolskim oddziale NFZ nieustająco przestrzegane są zasady reżimu sanitarnego. W ramach pełnienia obowiązków służbowych pracownicy w jednym budynku spotykają się między sobą w bardzo ograniczonym i niezbędnym zakresie, część osób zatrudnionych w WOW NFZ pracuje zdalnie, a kontakt między pracownikami z dwóch siedzib (ul. Grunwaldzka i ul. Piekary) został praktycznie ograniczony do zdalnego - zapewniła Żbikowska-Cieśla.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
3.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro