Reklama
Reklama

Skorzystaj z dofinansowania na kursy i zdobądź nowy zawód !

Mieszkańcy miasta Poznania i całego województwa wielkopolskiego mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie do kursów zakończonych otrzymaniem uprawnień bądź zdobyciem nowych kwalifikacji.

Poziom dofinansowania wynosi od 87 do nawet 100% wartości szkolenia wraz z egzaminem!.
Propozycja skierowana jest do osób pełnoletnich, pracujących oraz pozostających aktualnie bez zatrudnienia, mieszkających, uczących się bądź pracujących na terenie danego powiatu, z wyłączeniem osób prowadzących własną działalność gospodarczą.


Aktualnie prowadzimy nabór na następujące szkolenia:

• Kurs certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami elektrycznymi do 1kV, termin:. 14-18.10.2020 r. lub 25-29.11.2020 r. (szkolenie stacjonarne)

Wyżej wymienione szkolenie dedykowane jest szczególnie osobom, które zamierzają ubiegać się o uzyskanie tytułu certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych chcą zdobyć gruntowne przygotowanie do podjęcia pracy w zawodzie instalatora systemów fotowoltaicznych, interesują się tematyką odnawialnych źródeł energii, pragną poszerzyć wiedzę z zakresu prawidłowego montażu instalacji fotowoltaicznych, planują rozszerzenie działalności firmy o technologie oparte o odnawialne źródła energii.
Od dzisiaj rusza drugi już nabór na następujące szkolenia z możliwościom dofinansowania:

• Specjalista ds. kadr i płac w certyfikacji VCC termin: 10.10 - 28.11. 2020 r. (szkolenie stacjonarne) ostatnie wolne miejsca!
• Certyfikowany kurs SCRUM MASTER 23-25.10.2020 r. oraz 6-8.11.2020 r. (dwa weekendy, szkolenie online)

Szkolenia przeprowadzone są w małych grupach w formie stacjonarnej bądź w formie zdalnej
w czasie rzeczywistym. Zajęcia online odbywają się w godzinach 17:00-20:30 natomiast szkolenia stacjonarne od 8:30 - 15:30.

Jak zapisać się na kurs

• wybierz interesujący Cię kurs i dokonaj wstępnej rezerwacji mailowej lub telefonicznej. Już od tej chwili nasz konsultant zapewnia wsparcie w dostępnie do kursu i materiałów szkoleniowych,
• przejdź pomyślnie formalności z pozyskaniem dofinansowania i podpisz umowę na wybrany kurs,
• razem z potwierdzeniem, otrzymasz link do szkolenia online - kurs odbędzie się na intuicyjnej platformie Microsoft Teams. Nie musisz instalować żadnego programu! Do udziału w szkoleniu potrzebny jest jedynie komputer oraz dostęp do Internetu.

Nasze szkolenia online odbywają się w czasie rzeczywistym, a więc o ustalonej godzinie kliknij link... i gotowe! Szkolenia odbywają się w dedykowanych, wirtualnych pokojach i w małych grupach - tak, jak szkolenia stacjonarne. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych szkoleń, w każdym momencie możesz zadać pytanie wykładowcy i aktywnie uczestniczyć w zajęciach.
Po szkoleniu otrzymasz dostęp do strefy klienta - czyli do omawianych prezentacji i materiałów.

Chcesz bez wychodzenia z domu podnieś swoje kwalifikacje zawodowe? Nie czekaj, zapisz się już dziś!
Zapraszamy do kontaktu: 530-098-792 lub 530-070-815, [email protected]
UWAGA! liczba miejsce jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o naszej firmie oraz ofercie szkoleń znajdziesz na stronie https://www.atum.edu.pl/szkolenia-atum/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
13℃
Poziom opadów:
4.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
24.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro