Reklama

Prawdziwa rewolucja cenowa i jakościowa! Villa Park Brodowo na Targach Mieszkaniowych w Poznaniu

Villa Park Brodowo, to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa i alternatywa dla osiedli oraz domów znajdujących się w zatłoczonych miastach. 111 wyjątkowych domów w zabudowie 4-6 segmentowej z bajkowym placem zabaw, strefą CrossFit, boiskiem wielofunkcyjnym i światłowodem INEA, łączy w sobie także ponadstandardową jakość inwestycji i rewolucję cenową.

Szerokie drogi gminne prowadzące do posesji zapewniają dogodny dojazd i sprawną komunikację, a każdy z segmentów posiada min. 2 miejsca parkingowe. Dogodną lokalizację zapewnia szybki dojazd do Poznania (25 min.), Środy Wlkp. (3 min.), Wrześni (25 min.) i Jarocina (25 min.). Komfortowe usytuowanie podkreśla położenie w pobliżu zabytkowego parku, które zapewnia ciszę i spokój. Każdy segment posiada własny fundament, ściany niewspółdzielone z innymi budynkami, własny taras, balkon oraz ogród.

Tych, którzy nie mieli okazji być na Targach Mieszkaniowych, które odbyły się w dniach 26-27 września 2020r., Villa Park Brodowo zaprasza na Drzwi Otwarte w Brodowie w sobotę 03.10 oraz niedzielę 04.10. Zapisy na indywidualne prezentacje tylko na umówioną godzinę pod numerem telefonu 690 690 130.

Więcej szczegółów:

http://www.villaparkbrodowo.pl/

https://www.facebook.com/villaparkbrodowo/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
17.67 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro