Reklama
Reklama

Kolejne prace na poznańskich ulicach od poniedziałku. Utrudnienia, problemy z parkowaniem i objazdy

fot. ZDM

Z utrudnieniami trzeba się liczyć między innymi na ul. Kochanowskiego i ul. Cyniowej.

Od 28 września do 12 października 2020 r. w związku z budową przyłącza cieplnego do budynku, zwężana miejscowo będzie jezdnia ul. Kochanowskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Poznańską oraz wygradzane będą miejsca postojowe w rejonie prac. Ruch odbywać się może po płycie przejazdowej i kładce dla pieszych. Prosimy kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych czasowym zakazem parkowania - informuje Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Również od 28 września do 20 listopada br., z uwagi na rozbudowę ul. Cyniowej, zamykane będą odcinki powyższej ulicy między skrzyżowaniami z ul. Gerberową i Astrową. Utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji. Objazd wyznaczono ulicami sąsiednimi: Stokrotkową, Macierzankową i Malwową - dodaje Kaniewska.

Jak już wcześniej informowaliśmy od poniedziałku rozpoczną się remonty dwóch chodników - przy ulicy Saperskiej oraz Lubieńskiej o szczegółach pisaliśmy tutaj i tutaj.
Kierowcy oraz piesi proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
5℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
17.94 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro