Reklama
Reklama

Koronawirus w poznańskim urzędzie skarbowym. Bezpośrednia obsługa została wstrzymana

Zdjęcie ilustracyjne | fot. fernando zhiminaicela / Pixabay

Klienci do odwołania z Urzędem Skarbowym Poznań-Winogrady mogą kontaktować się jedynie zdalnie.

Informacje o utrudnieniach pojawiły się na stronie urzędu. Informujemy, że ze względów bezpieczeństwa, obsługa bezpośrednia w Urzędzie Skarbowym Poznań-Winogrady będzie wstrzymana od 24 września 2020 r. do odwołania. W tym czasie klienci mogą korzystać wyłącznie z form zdalnego kontaktu z jednostką. Numery uruchomionych telefonów oraz adres e-mail można znaleźć w zakładce "Kontakt" - czytamy w komunikacie.

Dla osób, które chciałyby złożyć pisma lub deklaracje w formie papierowej (bez potwierdzenia wpływu), przed wejściem do urzędu wystawiona zostanie urna na dokumenty
- dodają urzędnicy.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Ostatnie wolne miejsca!
REKLAMA

W czwartek w budynku przeprowadzono dezynfekcję pomieszczeń. Jak dowiedziało się Radio Poznań urząd pozostał czynny jeszcze kilka dni po wykryciu koronawirusa u jednej z pracownic. Działalność stacjonarna urzędu ma zostać wznowiona od poniedziałku. Jedna osoba w Urzędzie Skarbowym na Winogradach, u której był potwierdzony koronawirus, jak również jedna osoba w izolacji domowej, bez objawów. Kwarantanna się kończy, także urząd może funkcjonować normalnie - przekazała w rozmowie z Radiem Poznań Cyryla Staszewska, rzeczniczka poznańskiego Sanepidu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
13℃
Poziom opadów:
8.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
20.43 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro