Reklama
Reklama

Drzwi otwarte z ofertą specjalną na Nowych Kosmonautów

Poszukujący gotowego do zamieszkania, nowego, własnego "M" powinni zarezerwować 3 października (sobota) na wizytę w biurze sprzedaży osiedla Nowych Kosmonautów!

Deweloper Monday Development zaprasza na DRZWI OTWARTE niedawno oddanej do użytku inwestycji u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej na poznańskich Winogradach. To doskonała okazja, aby zapoznać się z nową inwestycją na żywo i wraz z doradcą obejrzeć wybrane mieszkanie.

Na uczestników DRZWI OTWARTYCH czekać będzie oferta specjalna! Pakiet potrójnych korzyści:

- wybrane mieszkania tańsze o 10 000 zł

- rabat 50% na miejsce postojowe

- umowa deweloperska za jedyną 1 zł

To prawdziwa okazja, a warto dodać, że mieszkań wciąż ubywa.

Osiedle Nowych Kosmonautów to jedna z najnowszych inwestycji na poznańskich Winogradach. Bliskie sąsiedztwo przedszkoli, szkół, terenów zielonych i punktów handlowo-usługowych stanowi atrakcyjną lokalizację dla rodzin, czy poszukujących wygody codziennego życia singli, studentów i seniorów. Wszystkie mieszkania w inwestycji zostały już oddane do użytku, zatem decydując się na zakup lokalu klucze możesz odebrać praktycznie od razu!

Bliskie położenie przystanku autobusowego tuż przy osiedlu oraz niedaleka odległość od Ronda Solidarności stanowią spore udogodnienie komunikacyjne dla mieszkańców. Do centrum miasta dostać się stąd można zaledwie w 10 minut samochodem, komunikacją miejską lub nawet rowerem. To za sprawą sieci ścieżek rowerowych przebiegających w pobliżu osiedla Nowych Kosmonautów, w tym także popularnej Wartostrady.

Z okien mieszkań rozpościera się piękny widok na panoramę Poznania, szczególnie imponujący na wyższych kondygnacjach.


Drzwi otwarte osiedla Nowych Kosmonautów:

3.10 (sobota) start godz. 10:00

Biuro sprzedaży mieszkań ul. Serbska 19/9

Szczegóły: www.nowychkosmonautow.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
21.02 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro