Reklama
Reklama

Nowe mieszkania w promocji! Drzwi Otwarte na os. Dąbrówka - Leśna Polana w Dopiewcu.

Czy istnieje mieszkanie idealne? Mieszkanie, do którego będziesz wracać z uśmiechem? Tak - istnieje i znajduje się zaledwie 20 minut od centrum Poznania. To mieszkanie to OPTI. Projekt budynku i usytuowanych w nim czterech mieszkań powstał na bazie ponad 20-letniego doświadczenia dewelopera Linea. Tysiące metrów kwadratowych wybudowanych i oddanych do użytku w tym czasie, pozwoliły na stworzenie projektu bezkompromisowego, który nie ma konkurencji na poznańskim rynku nieruchomości.

OPTI to idealna propozycja dla osób oszczędnych oraz tych, dla których istotne są kwestie związane z troską o środowisko. W najnowszym typie budynku zostały zastosowane rozwiązania, które pozwalają użytkownikom zmniejszyć utraty ciepła. Ponadto wprowadzenie jednego, bardziej wydajnego kotła, który zasila jednocześnie 4 mieszkania, zmniejsza ryzyko awarii w okresie urlopowym. Kolejne kroki, które podejmuje deweloper udoskonalając mieszkania, nie tylko korzystnie wpływają na środowisko, ale skutecznie obniżają rachunki eksploatacyjne.

OPTI to idealne mieszkanie dla rodzin. Funkcjonalnie zaprojektowany układ pomieszczeń pozwoli na wykorzystanie każdego metra. W zależności od potrzeb w ofercie znajdują się 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 70m2 lub 4-pokojowe o powierzchni 83 m2. Każdy lokal posiada ogród. Własny kawałek zieleni znacząco wpływa na komfort życia.

Nie bez znaczenia jest również lokalizacja. OPTI powstaje na osiedlu Dąbrówka - Leśna Polana w Dopiewcu. Doskonała komunikacja z centrum Poznania, otoczenie terenów zielonych, bogata infrastruktura w postaci przedszkoli, szkół i sklepów oraz place zabaw. To tylko kilka najważniejszych atutów tej okolicy. Decydując się na przeprowadzkę pod Poznań, zyskujesz podwójnie. Po pierwsze: zyskujesz ciszę, spokój i kameralną zabudowę. Po drugie: w cenie 2-pokojowego mieszkania w mieście, możesz kupić 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w przyjaznym otoczeniu.

W najbliższy weekend, 3 i 4 października, w godzinach od 10:00 do 16:00 deweloper Linea zaprasza wszystkich na Drzwi Otwarte. Zobaczyć będzie można nie tylko mieszkania, ale i całą infrastrukturę; place zabaw, nową strefę Street Work-out, powstający osiedlowy sklep z kawiarnią i zieloną okolicę.

Warto dodać, że do 5 października obowiązują promocje; -10.000 zł na mieszkanie typu OPTI oraz -15.000 zł na domy z ogrodem typu PIANO.

To okazja nie tylko do poznania szerokiej oferty mieszkań, ale także miło spędzonego weekendu i odkrycia wyjątkowego miejsca do zamieszkania, jakim jest osiedle Dąbrówka - Leśna Polana.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie www.dabrowka.com.pl

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
9.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
14.73 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro