Reklama
Reklama

Armii Krajowej: na chodniku między blokami znaleziono zwłoki mężczyzny

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Policję poinformował przechodzień.

O sprawie napisał do nas czytelnik. - Na chodniku na osiedlu Armii Krajowej leżą zwłoki. Policja zabezpieczyła je w dość oryginalny sposób. Parawan został postawiony od strony radiowozu - pisze. - Morderstwo? Zgon naturalny? Choroba? Denatem jest 61-letni mężczyzna. Nic więcej nie wiem, ale być może Państwu uda się coś więcej ustalić. Zgłoszenie było po 6:00, jest prawie 11:00, a ciało nadal tam leży - dodaje. Przy okazji zwrócił uwagę na fakt, że całej sytuacji przyglądało się dziecko i jego opiekun na pobliskim placu zabaw.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że rano policjanci zostali poinformowani o mężczyźnie leżącym na chodniku pomiędzy blokami na osiedlu Armii Krajowej. - Potwierdzono zgon tego człowieka. Na miejscu wciąż są policjanci, pracuje tam także prokurator - mówi. Wyjaśniane są okoliczności śmierci mężczyzny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
89.66 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro