Reklama
Reklama

Z mieszkania seniorki zginęła cenna biżuteria. Policjanci szukają tego mężczyzny

fot. KMP Poznań

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt.

Policjanci z Komisariatu na poznańskiej Wildzie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży biżuterii znacznej wartości. Do zdarzenia doszło 22 czerwca między godziną 14:00 a 15:00.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Mężczyzna wraz z kobietą weszli do mieszkania starszej Pani pod pozorem wykonania usługi przeglądu hydraulicznego i wykorzystując jej nieuwagę, zabrali cenną biżuterię - informuje st. sierż. Marta Mróz z poznańskiej policji.

Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu sporządzili portret pamięciowy podejrzewanego o tę kradzież mężczyzny. Jest to osoba w wieku około 30 lat, 170 cm wzrostu i normalnej budowy ciała. W dniu zdarzenia, jego charakterystycznymi elementami ubioru były czapka z daszkiem koloru białego oraz kamizelka odblaskowa koloru żółtego - dodaje.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami z poznańskiej Wildy pod numerami telefonów: 47 77 125 11 lub 112 czynnymi całą dobę.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
7.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro