Reklama
Reklama

Poznańscy seniorzy odtworzyli dzieła mistrzów. Zobacz zdjęcia!

fot. ZDDPpoznan/FB

Efekty wakacyjnej pracy w Zespole Dziennych Domów Pomocy można już podziwiać.

Ze względu na ograniczoną możliwość spotkań, Filia nr 5 "Klub Winogrady" zorganizowała konkurs on-line, do którego zaprosiła wszystkie Filie ZDDP.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Pomysł na konkurs został zaczerpnięty z popularnego internetowego wyzwania, polegającego na odtworzeniu znanych dzieł sztuki, za pomocą fotografii. Jak podkreślają przedstawiciele Zespołu Dziennych Domów Pomocy poznańscy seniorzy wykazali się ogromną kreatywnością.

Wszystkie zgłoszone prace oceniła Komisja Konkursowa, w skład której weszły instytucje zaprzyjaźnione i współpracujące z Filią. Po zsumowaniu głosów, wyłoniono zwycięzców oraz wyróżnienia - czytamy na profilu na FB ZDDP. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, niezwykłą kreatywność i humor. Razem udało nam się stworzyć wyjątkową galerię niezwykłych fotografii! Poniżej przedstawiamy wszystkie prace konkursowe, wraz z oryginałami, którymi były inspirowane, z zaznaczeniem zdobytych miejsc i wyróżnień - dodają organizatorzy akcji.

Ogromne brawa dla wszystkich uczestników - przede wszystkim za kreatywność, dystans do siebie i poczucie humoru, z jakim podeszli do tego zadania. Gratuluję wyróżnionym oraz autorom tej świetnej inicjatywy - skomentował akcję Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
7.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro