Reklama
Reklama

24-latek pobił kijem baseballowym 19-latka. Ofiara w poważnym stanie trafiła do szpitala

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Marisa_Sias / pixabay.com

Do zdarzenia doszło w sobotę przy jednej ze szkół podstawowych w Kole.

W niedzielę kolscy policjanci zostali poinformowani, że w miejscowym szpitalu leży nastolatek pobity kijem baseballowym. Pojechali na miejsce, by ustalić okoliczności pobicia. - Jak się okazało, dzień wcześniej w rejonie jednej ze szkół podstawowych na terenie Koła spotkała się grupa znajomych. W pewnym momencie podjechał do nich ich wspólny znajomy. Wyszedł z samochodu i bez jakichkolwiek wyjaśnień, podszedł do 19-latka i uderzył go kijem baseballowym w okolice jamy brzusznej. Po kilku godzinach młody mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan był tak poważny, że jeszcze tej samej nocy, 19-latek był operowany - wyjaśnia kolska policja.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

24-letniemu mieszkańcowi gminy Koło, którego zatrzymano w niedzielę, postawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. - Prokuratur Rejonowy w Kole wobec podejrzanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
27.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro