Reklama
Reklama

ZDM rozdaje worki na liście

W ubiegłym roku mieszkańcy Poznania zebrali ponad 250 ton opadłych liści - do worków dostarczonych przez Zarząd Dróg Miejskich. Świadomość ekologiczna rośnie, więc w tym roku na wysypisko trafi ich z pewnością więcej.

ZDM od kilku lat pomaga właścicielom nieruchomości dostarczając worki, odbierając je po napełnieniu i wywożąc na wysypisko. Mieszkańcy za taką pomoc nie płacą.

Zamawiając worki trzeba się umówić na godzinę ich dostarczenia, jeżelichcemy odebrać je osobiście.Nie trzeba ustalać terminu, jeśli worki mają być na przykład dostarczone na teren posesji i pozostawione w umówionym wcześniej miejscu. Worki dostarczane przez ZDM mają specjalny nadruk ZDM liście i 120 litrów pojemności. Po napełnieniu worka należy wykonać telefon do Zarządu i cierpliwie czekać aż worek zostanie zabrany, ponieważ ZDM nie obsługuje pojedynczych ulic tylko rejony.

Zamawiający worki na liście mieszkańcy Wildy i Nowego Miasta powinni dzwonić na numer 061 878 05 59 lub 061 878 05 10, do Zakładu Robót Drogowych, Gospodarstwa Pomocniczego ZDM. Mieszkańcy Jeżyc, Grunwaldu i Starego Miasta mają do dyspozycji telefon 061 848 07 23 (Centrum Operacyjne Utrzymania Ruchu ZDM).

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
19.50 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro